Golf tornooi

golf

U kan ook de vele aktiviteiten van het United Fund for Belgium helpen door deel te nemen aan onze jaarlijkse Charity Golf Tournament.

En we kunnen U verzekeren dat het een leuke dag wordt...

Als bedrijf kan U uw zakenrelaties uitnodigen voor een mooi partijtje golf. Op die manier helpt u onze goede werking. Dit evenenement brengt elk jaar een mooie som van 30.000€ op in één dag. Na een spannend dagje golf wordt U 's avonds verwelkomd voor een lekkere diner en een prijsrijke tombola.

Doe mee en schrijf U in....

Golftornooi 2011 - woensdag 18 mei 2011 - Golf Club d'Hulencourt

Op 18 mei heeft United Fund for Belgium, voor de negende maal op rij, een Golftornooi voor het goede doel georganiseerd, dit jaar op de Golf Club van Hulencourt.  Dit was een bijzonder geslaagd evenement met een schitterende opkomst van ongeveer 80 deelnemers.  

Gewoontegetrouw zal ook de opbrengst van dit golftornooi integraal toegevoegd worden aan de 2011/2012 UFB wervingscampagne.

Dank zij de bijdrage van talloze milde schenkers en deelnemers was het eindresultaat meer dan behoorlijk.

Waarvoor onze hartelijke dank!